Klinika Budzik - pierwsza w Polsce klinika-wzorzec dla dzieci po ciężkich urazach mózgu

Logo Klinika Budzik Klinika Budzik Logo Klinika Budzik
  • Wybudzenie nr 10 - materiał TV

    Zapraszamy do obejrzenia materiału TVP Info o wybudzonej w dniu 20 sierpnia 2014 w Klinice "Budzik" Oli.

    Zobacz
  • Zgłoszenia pacjentów

    Ponieważ Nasi Podopieczni wracają do zdrowia, prosimy o przesyłanie zgłoszeń kolejnych pacjentów na adres Kliniki Budzik...

    Czytaj dalej

Twój 1% nakręca Budzik!

Pamiętaj o nas rozliczając swój PIT!

Przekaż 1 procent podatku na fundację AkogoPrzekaż 1% swojego podatku na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?". Pomagamy dzieciom po ciężkich urazach mózgu, przebywających w śpiączce (kampania społeczna "BUDZIMY DO ŻYCIA").

Sprawdź nas w wykazie OPP uprawnionych do otrzymywania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za 2013 rok: Wykaz organizacjiTo bardzo proste!

Wypełniając deklarację znajdziesz rubrykę "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)"
W polu: "numer KRS" wpisz: "0000 125 054", a w miejscu "Wnioskowana kwota" - kwotę, którą chcesz przekazać (nie większą niż 1% wyliczonego podatku należnego, zaokrągloną do pełnych dziesiątek groszy w dół).
Złóż terminowo swój PIT, a urząd skarbowy przekaże nam środki na konto!

Masz problem z rozliczeniem?

Skorzystaj z darmowego programu do rozliczeń PIT
Dajemy Ci do dyspozycji dwa warianty, możesz uruchomić program w wersji on-line lub pobrać plik instalacyjny i zainstalować program na dysku komputera (przez proces instalacji przeprowadzi Cię bardzo prosty i intuicyjny kreator):
- pobierz program - http://www.eopp.pl/akogo/PitProjekt2013Setup.exe
- wypełnij on-line - https://www.eopp.pl/pit/akogo


Dzięki dotychczasowym wpływom z 1% udało nam się ukończyć budowę Kliniki "Budzik" dla dzieci w śpiączce, gdzie w ciągu pierwszego pół roku wybudziło się 6 pacjentów!

DZIĘKUJEMY!

"Zegar tyka... wszystkich...
A daj 1% - patataj, patataj..."

Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?"
Wybierz jedną z opcji programu PIT Projekt:

Pobierz program PIT Projekt do rocznych rozliczeń podatkowych Uruchom on-line program PIT Projekt do rocznych rozliczeń podatkowych