Zapraszamy na świąteczny koncert charytatywny

29 grudnia zapraszamy na charytatywny, świąteczny koncert pełen kolęd i pieśni Chanuka.
Wstęp jest wolny, zapraszamy całe rodziny!
Na Nowy Świat 44, w Sali na piętrze restauracji Specjały Regionalne, zabrzmią od godziny 19.00 polskie kolędy i pieśni Chanuka. Ten rok jest wyjątkowy, bowiem 24 grudnia jest dniem, w którym zarówno zaczyna się Boże Narodzenie, jak i rozpoczyna się żydowskie Święto Chanuka.


Postanowiliśmy jednego wieczora połączyć pieśni naszych dwóch kultur w szczytnym celu – dochód z dobrowolnych datków w czasie wieczoru będzie w całości przeznaczony na rehabilitację Sandry – dzisiaj 18-letniej dziewczyny, którą opiekowała się Klinika Budzik. Więcej informacji o Sandrze znajdziecie na facebook’u: Budzimy Sandrę.

Tego wieczora wystąpią i zachęcą do wspólnego śpiewania:
Elżbieta Izdebska - sopran - absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz Akademii Muzycznej w Bydgoszczy;
Przemysław Baiński - tenor - absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi;
Tymoteusz Karaś-Tęcza - fortepian, uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej II w Warszawie; m.in. kompozytor i pianista w "Śnieg w październiku";
Paulina Warchoł - flet - absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu;
Dominika Putyra - muzykoterapeuta - absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, współpracująca z Kliniką Budzik, inicjatorka i pomysłodawczyni koncertu.

Wejście przez restaurację Specjały Regionalne, Warszawa, Nowy Świat 44.
Prosimy o mailowe/telefoniczne potwierdzenie udziału: salanowyswiat@gmail.com; 662 254 215.
Ilość miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!