Aktualności z Kliniki Budzik

20 Czerwiec 2017
Odnosząc się do komentowanego w dzisiejszej prasie i telewizji zdarzenia polegającego na zatrzymaniu podejrzanego o przestępstwo, opisane w art. 200 KK, fizjoterapeuty współpracującego z Kliniką „Budzik”, związaną z Fundacją Ewy Błaszczyk „Akogo?”, uprzejmie informujemy, że: Po otrzymaniu informacji o bulwersującym zachowaniu fizjoterapeuty, Dyrekcja Kliniki „Budzik” niezwłocznie poinformowała organy ścigania o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Fundacja „Akogo?” i Klinika „Budzik” w tym samym czasie zawiesiła z nim współpracę. 
19 Czerwiec 2017
W imieniu rodziców i personelu Kliniki Budzik serdecznie dziękuję uczniom zaangażowanym w Wolontariat Zespołu Szkół nr 94 ul. Krótka 1 Warszawa. Uczniowie w trakcie całorocznych starań zebrali środki, za które zakupili pieluchomajtki dla dzieci przebywających w Budziku. Dar ten to nie tylko pomoc rzeczowa dla pacjentów, ale wyraz szerszego wsparcia dla rodzin. Dziękuję bardzo za pomoc. Andrzej Lach Dyrektor Kliniki Budzik
10 Czerwiec 2017
W dniu 10 czerwca  br., uroczyście świętowaliśmy „Dzień Matki” i „Dzień Dziecka” w Klinice „Budzik” przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Fundacja „Akogo?” przekazała podopiecznym kliniki i ich Mamom prezenty, pozyskane od naszych sponsorów, firm: JYSK, TZMO, Oceanic. Dyrektor Kliniki „Budzik” – Andrzej Lach, uroczyście powitał wszystkich gości, a Prezes Fundacji „Akogo?” – Ewy Błaszczyk  podsumowała pierwsze półrocze 2017 r., i opowiedziała o naszych planach na najbliższą przyszłość.
5 Czerwiec 2017
Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka, Fundacja For Life http://forlife.org.pl ofiarowała dla Mam pacjentów Kliniki Budzik zestaw kosmetyków a dla naszych podopiecznych książeczki z wierszykami. Serdecznie dziękujemy.
1 Czerwiec 2017
Z najlepszymi życzeniami dla małych i większych Milusińskich!
1 Czerwiec 2017
Składamy serdeczne podziękowania firmie T-Mobile Polska za wieloletnie wsparcie naszych działań, zarówno finansowe jak i techniczne. Dzięki naszej współpracy każdy pracownik Fundacji może pracować na nowoczesnym sprzęcie komputerowym z dostępem do mobilnego internetu, a Klinika Budzik może korzystać z bezpłatnego internetu szerokopasmowego. Bardzo się cieszymy, że firma T-Mobile jest w gronie naszych przyjaciół i liczymy na dalsze lata owocnej współpracy!
23 Maj 2017
Codzienna pielęgnacja dziecka przez rodzica / opiekuna jest niezwykle istotna w trakcie pobytu w Klinice Budzik. Produkty SENI z Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych pozwalają stworzyć dla tej pielęgnacji optymalne warunki (pieluchomajtki, inne). Dziękujemy za kolejną pomoc.
12 Maj 2017
Z okazji przypadających dzisiaj obchodów "Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek" pragnę złożyć na Państwa ręce wyrazy mojego uznania dla Waszej pracy. W imieniu swoim i całej Fundacji "Akogo?" pragniemy złożyć Wam najlepsze życzenia i podziękować za Wasz wkład w opiekę nad naszymi podopiecznymi.
8 Maj 2017
Ogród przy klinice „Budzik” w pełnym rozkwicie. Jeszcze raz pięknie dziękujemy wszystkim darczyńcom !
27 Kwiecień 2017
Z inicjatywy Garden Concept przy wsparciu Fundacji Krajobrazy zostały zrealizowane nasadzenia tulipanów obok Kliniki „Budzik”, przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Cebulki zostały przekazane przez firmy: Vilmorin Garden i Ogrodnictwo Wiśniewski Jacek Junior Sp. z o.o.
26 Kwiecień 2017
Jak co miesiąc możemy liczyć na pomoc z Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych. Kolejna dostawa z TZMO już jest w Budziku. Dziękujemy
19 Kwiecień 2017
Z radością informujemy, że tuż przed Świętami Wielkanocnymi lekarze Kliniki Budzik potwierdzili wybudzenie kolejnego dziecka. Weronika, która zapadła w śpiączkę na skutek urazu doznanego w gospodarstwie rolnym, jest 33 dzieckiem uznanym za wybudzone w Budziku. Klinika Budzik pierwszych pacjentów przyjęła w lipcu 2013 roku i już wkrótce obchodzić będzie 4 rocznicę swojej działalności.
19 Kwiecień 2017
Ks. Krzysztof Kozioł, brat Jarosław Kruś Dominikanie z Klasztoru św. Józefa w Wielką Sobotę odwiedzili pacjentów i ich rodziców w Klinice Budzik. W trakcie spotkania poświęcono pokarmy na Wielkanocny Stół.
18 Kwiecień 2017
Dzisiaj kolejny raz obchodzimy Dzień Pacjenta w Śpiączce, ustanowiony z naszej inicjatywy przez Sejm RP. Wszystkim chorym życzymy zdrowia, a ich najbliższym sił do walki o „powrót”. Przy tej okazji kierujemy szczególnie ciepłe wyrazy wdzięczności  na ręce lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów, terapeutów i opiekunów, którzy na co dzień wspierają i pielęgnują „śpiących”.
22 Marzec 2017
Comiesięczne donacje z Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych są szczególną pomocą wobec codziennej pielęgnacji pacjenta w śpiączce (m.in. chusteczki nasączone Seni Care, inne środki pielęgnacyjne zdecydowanie ułatwiają pielęgnowanie na co dzień). Personel Budzika bardzo serdecznie dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w wsparcie i pomoc na rzecz pacjentów Kliniki.

Strony