Klinika BUDZIK została uruchomiona w lipcu 2013 roku jako pierwszy w Polsce wzorcowy szpital dla dzieci po ciężkich urazach mózgu. Klinika działa przy warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka.
Klinika posiada 15 łóżek, z pełną infrastrukturą niezbędną do hospitalizacji i rehabilitacji neurologicznej dzieci po ciężkich urazach mózgu.
Tegoroczna trzecia edycja Aukcji Charytatywnej "Jasiek dla Śpiocha" odbędzie się w foyer Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.
Na aukcję zapraszamy w czwartek 21 listopada o godz. 19.30, a wcześniej możecie sami przekonać się, jak pięknie prezentują się oprawione prace, w akademickiej przestrzeni.
Wystawa "jaśków" będzie dostępna od 15 listopada br., codziennie w godz. od 9.00 do 18.00, Wybrzeże Kościuszkowskie 39 (foyer II piętro).
Dzisiaj prezentujemy "jaśka" autorstwa Wojciecha Brewki, który powiedział nam „(...)Każdy projekt mojego Jaśka nawiązuje do symbolu, jakim jest Budzik (...)”.
Wojciech Brewka jest również autorem muralu naszej fundacji, a tej jesieni odbyła się retrospektywna wystawa Artysty, prezentująca podsumowanie 10 lat twórczości.