Aktualności z Kliniki Budzik

18 Wrzesień 2020
Już tylko 16 dni pozostało do końca zbiórki na komorę hiperbaryczną, zainicjowanej przez rodziców z kliniki „Budzik”, w Warszawie. Zachęcamy do wsparcia i dziękujemy! https://zrzutka.pl/cb5y98 O inicjatywie tej opowiedziały Mamy podopiecznych kliniki. Więcej w materiale (materiał poświęcony komorze hiperbarycznej od 12 minuty): https://warszawa.tvp.pl/479119/telewizyjny-kurier-warszawski
11 Wrzesień 2020
Czerwone Noski wracają do Kliniki Budzik. Wczoraj, po raz pierwszy od marca, Czerwone Noski odwiedziły pacjentów Klinika Budzik!    
28 Sierpień 2020
Zachęcamy do obejrzenia materiału o klinice „Budzik”, dla dzieci, w Warszawie. O tym kto może być do niej przyjęty, że nie trzeba płacić i „(…)Nie ma złych pytań (…)”, mówią lekarze. O swoich doświadczeniach w walce o powrót córki do zdrowia opowiada Mama Julki.
24 Sierpień 2020
Przypominamy o zbiórce na komorę hiperbaryczną (inicjatywa rodziców Mai), która w przyszłości może służyć wszystkim dzieciom w Klinice „Budzik”. https://zrzutka.pl/cb5y98 Gorąco zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy i wzięcia udziału w zbiórce oraz udostępniania!
5 Sierpień 2020
Z inicjatywy rodziców Mai (podopiecznej kliniki „Budzik” dla dzieci w Warszawie) ruszyła zbiórka na komorę hiperbaryczną, która w przyszłości może służyć wszystkim dzieciom w klinice. Przypominamy materiał filmowy (tym razem z napisami angielskimi), przybliżający skąd pojawił się ten pomysł... Serdecznie zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy i wzięcia udziału w zbiórce!
30 Lipiec 2020
Jest środek wakacji, trawa zielona, słoneczko grzeje, a w klinice „Budzik” dla dzieci zajęcia z muzyką odbywają się pod chmurką. Prowadzi je Ania Anahata, która chce dzielić się muzyką z innymi, przy użyciu wielu instrumentów.
16 Lipiec 2020
Od lat obserwujemy zmagania rodziców, opiekunów dzieci w śpiączce. Ich postawy potrafią przybrać skrajne postaci. W tym materiale o swoich doznaniach opowiada Mama Mai ( podopiecznej kliniki „Budzik” dla dzieci w Warszawie). Pani Paulina wraz z mężem, dzielnie walczą o zdrowie chorej córeczki i równolegle wychowują bliźniaki.
10 Lipiec 2020
Po 7 latach zieleń wokół kliniki „Budzik” dla dzieci, w Warszawie, jest nie do poznania. W  2016 roku, w Lubelskiej pracowni Garden Concept, powstał projekt, z inicjatywy architekta krajobrazu Wojciecha Januszczyka oraz dyrekcji Fundacji "Akogo?", który wypełnił plac obok kliniki. Inicjatywa  budowy ogrodu przy Klinice "Budzik" zrodziła się  podczas realizacji konkursowego  "Ogrodu Snu", w sierpniu 2015 roku, który promował działalność Fundacji i Kliniki.
8 Lipiec 2020
Tydzień temu w klinice „Budzik” dla dzieci, w Warszawie, gościły alpaki. Spotkanie z pewnością zostanie zapamiętane na długo. Jedna z naszych podopiecznych wykonała piękne rysunki, w podziękowaniu za tą wspaniałą niespodziankę. Dziękujemy za wizytę Przystankowi Alpaka, a Zuzi za udokumentowanie tego spotkania!
1 Lipiec 2020
To już ostatnia niespodzianka przygotowana przez nas na tegoroczne obchody „Dnia dziecka”. W tym roku nie mogliśmy zaprosić gości do naszej kliniki, do środka. Spotkanie mogło się odbyć na zewnątrz, a że pogoda była ostatnio kapryśna, to zamiast 1 czerwca spotkaliśmy się 1 lipca! W imieniu Fundacji „Akogo?” i wszystkich podopiecznych kliniki „Budzik”, również opiekunów i personelu, pięknie dziękujemy za to niezwykłe spotkanie. Dzisiaj nawet chowaliśmy się do cienia przed słońcem…
30 Czerwiec 2020
Pacjenci wraz z personelem Kliniki Budzik serdecznie dziękują Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie za podarowane Klinice Budzik rękawiczki.
26 Czerwiec 2020
Wczoraj, klinikę „Budzik” dla dzieci, w Warszawie, opuściła 11 - letnia Monika. Wraz z Mamą i całym personelem kliniki, przez 15 miesięcy, walczyła o powrót do lepszej formy. Wypadek zmienił ich perspektywę do życia... Przed nimi jeszcze długa droga, ale jesteśmy pełni nadziei i wsparcia dla nich! Możecie śledzić ich losy i pomóc.https://www.facebook.com/Monika-Waleczna-109486700495712/
25 Czerwiec 2020
O tym jak wygląda sytuacja w klinice „Budzik” dla dzieci, w Warszawie, opowiada dyrektor placówki - dr n. med. Maciej Piróg. Nadal obowiązuje wyjątkowy reżim sanitarny, ale rodzice mogą już wychodzić na spacery. Pacjenci nas opuszczają, zarówno wybudzeni jak i ci, z którymi musimy się pożegnać po 15 miesiącach. Aktualnie mamy 2 wolne miejsca w klinice.
23 Czerwiec 2020
Wszystkim Tatusiom zdrowych i chorych dzieci przekazujemy uściski i wyrazy uznania (ich niebywałe oddanie niejednokrotnie obserwujemy w klinice „Budzik” dla dzieci)! Fundacja "Akogo?"
19 Czerwiec 2020
Pacjenci wraz z personelem Kliniki Budzik serdecznie dziękują dyrektorowi zarządzającemu R. Ochockiemu i D. Marzec oraz koordynatorowi projektu pani M. Gawryś z firmy igus sp.z o.o. za przekazanie przyłbic, które są niezbędne dla bezpiecznego funkcjonowania całej kliniki w okresie pandemii. Serdecznie dziękujemy

Strony