Aktualności z Kliniki Budzik

26 luty 2021
W październiku 2020r. zakończyła się zbiórka, zorganizowana przez rodziców podopiecznych kliniki „Budzik”. Decyzją inicjatorów tej zbiórki (za pośrednictwem platformy zrzutka.pl), zebrana kwota została przeznaczona na potrzebny sprzęt w klinice. Zebrane środki będą przeznaczone na m.in.: doposażenie sal rehabilitacyjnych, pomoce do terapii neurologopedycznej, pomoce poznawcze oraz doposażenie sprzętu do dezynfekcji. O sprzęcie, który już został zakupiony i pomaga opowiada Mama Julki.
24 luty 2021
Kończy się inwestycja remontu dachu w klinice „Budzik” dla dzieci, w Warszawie, poinformował nas kierownik budowy – Pan Piotr Sepioło. Zły stan dachu, bezpośrednio nad budynkiem kliniki i łącznikiem, zmusił nas do podjęcia prac, pomimo trudnych warunków zimowych. Dziękujemy firmie ZAB-BUD Sp. z o.o. za pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa naszym podopiecznym i wszystkim pracownikom kliniki.
21 luty 2021
W minionym tygodniu, do kliniki "Budzik" dla dzieci, w Warszawie, po długiej nieobecności, wróciła Fundacja Czerwone Noski! Bardzo się cieszymy, że będą teraz co tydzień odwiedzać naszych podopiecznych. Dzięki Czerwonym Noskom życie kliniki nabiera barw i uśmiechów... Dziękujemy!
19 luty 2021
Dzisiaj klinikę „Budzik” dla dzieci, w Warszawie, opuszcza Julka, 80-ta wybudzona! To nie magia, tylko ciężka praca... Trzymamy kciuki za dalszy powrót do zdrowia!
8 luty 2021
Alan we wrześniu 2020 roku został potracony przez samochód. Doznał poważnych obrażeń ciała i uszkodzeń czaszkowo - mózgowych, w tym krwiak w śródmózgowiu. Prosto z OJOMU w stanie śpiączki 06 października zastał przewieziony do Kliniki Budzik. Po czterech miesiącach ciężkiej pracy Alana i jego walki o powrót do zdrowia opuszcza "Budzik" na własnych nogach  wybudzony 25 stycznia 2021 roku.
4 luty 2021
Zachęcamy do obejrzenia reportażu o Julii, podopiecznej kliniki „Budzik” dla dzieci oraz rozmowy z założycielką fundacji „Akogo?”, Panią Ewą Błaszczyk. https://dziendobry.tvn.pl/a/klinika-budzik-pomogla-kolejnemu-dziecku-trwa-walka-o-ich-zdrowie-to-jest-maraton-a-nie-sprint
27 Styczeń 2021
Wspieraliśmy, wspieramy i wspierać będziemy! W klinice „Budzik”, dla dzieci, w Warszawie, na sprzęcie mamy bardzo dużo czerwonych serduszek… Jak mówi Tata Mikołaja (podopiecznego kliniki), lepiej ich nie widzieć, ale co by było gdyby ich nie było?
26 Styczeń 2021
Oskar we wrześniu 2020 roku zakrztusił się zatyczką od długopisu, która utkwiła mu w płucach. Po komplikacjach związanych z bronchoskopią, w wyniku której doznał niedotlenienia mózgu trafił w listopadzie do Kliniki Budzik, po trzech miesiącach intensywnej rehabilitacji i walki o powrót do sprawności Oskar opuszcza "Budzik" na własnych nogach. Oskar wybudził się 22 stycznia 2021 roku.
21 Styczeń 2021
Wszystkim Babciom i Dziadkom, w dniu ich święta, życzymy dużo zdrowia i uśmiechu wnuków! Nasi podopieczni z kliniki „Budzik” dla dzieci nie mogą się teraz spotkać ze swoimi ukochanymi Babciami i Dziadkami, ale robimy wszystko, żeby doszło do tego jak najszybciej... O wyjątkowych okolicznościach tego święta opowiedział nam Dyrektor placówki - dr n. med. Maciej Piróg.
7 Styczeń 2021
Pacjenci Kliniki Budzik serdecznie dziękują swoim rówieśnikom z Przedszkola nr 169 z Warszawy za prześliczne kartki z życzeniami świątecznymi
30 Grudzień 2020
W nadchodzącym roku życzymy spełnień i poczucia szczęścia!   Fundacja „Akogo?”
28 Grudzień 2020
W imieniu Fundacji "Akogo?" pięknie dziękujemy wszystkim Darczyńcom (szkołom, przedszkolom, firmom, fundacjom) za przekazane prezenty dla podopiecznych kliniki "Budzik" dla dzieci, w Warszawie!
24 Grudzień 2020
Świąteczne życzenia!
24 Grudzień 2020
Dziś w nocy Klinikę Budzik odwiedził Święty Mikołaj, zostawił pod choinką prezenty dla naszych podopiecznych. Bardzo dziękujemy P.F.ZIOŁOLEK z Poznania, Profess Karol Rychert z Sianowa oraz Fundacji Wiewiórki Julki za wsparcie Mikołaja w jego świątecznej pracy dającej błysk zaciekawienia w oku i nieśmiały uśmiech dzieciom w śpiączce. DZIĘKUJEMY
23 Grudzień 2020
Dziękujemy NAV agency za vouchery świąteczne dla personelu medycznego Kliniki Budzik w ramach akcji Dobre miejsce Nav.

Strony